Nadchodzące Święta powinny być przede wszystkim czasem radości, ale często myśl o nich spędza nam sen z powiek, kiedy podliczymy koszty ich zorganizowania. Rosną one niestety z roku na rok, a chcąc spełnić marzenia naszej rodziny, musimy wspomóc nasz domowy budżet pożyczkami gotówkowymi.

Masz długi, nie idź do banku

Problem z finansami to przyczyna silnego stresu, zwłaszcza w sytuacji, kiedy mamy jakiekolwiek niespłacone kredyty czy raty. Często powodują one umieszczenie w rejestrach dłużników np. w Biurze Informacji Kredytowej czy ERIF, co oznacza brak możliwości skorzystania z usług banku. Lepiej więc zdać się na ofertę pożyczek pozabankowych, udzielanych przez inne firmy i instytucje działające w naszym kraju. Nie przywiązują one wagi do historii kredytowej pożyczkobiorców, nie wymagając również przedstawiania zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu.

Pożyczki bez bik, błyskawiczny przelew

Załatwienie chwilówki w wybranej wysokości nie wymaga tyle zachodu, co kredytu bankowego, a wszelkie formalności sprowadzają się do wypełnienia formularza, dostępnego również na stronie internetowej. Podaje się w nim jedynie podstawowe dane na podstawie dowodu osobistego, a wysokość dochodów deklaruje oświadczeniem potwierdzonym naszym podpisem. Taki wniosek musi przejść proces weryfikacji, ale trwa to zaledwie kilkadziesiąt minut, a odpowiedź rzadko bywa odmowna. Przed podpisaniem umowy trzeba zapoznać się ze wszystkimi jej warunkami, a po zatwierdzeniu pieniądze są natychmiast przelewane na wskazane konto.