Niejednokrotnie mamy problem z gotówką na większy zakup. Właśnie dlatego decydujemy się wówczas na zakup na raty. Co zrobić jednak, jeśli bank odmówi nam takiej formy pomocy? Bez udokumentowania dochodów rzeczywiście jest trudno skorzystać z tego rodzaju ofert bankowych. Właśnie z myślą o takich klientach coraz więcej firm pożyczkowych zapewnia pomoc w postaci pożyczek ratalnych. To idealna forma finansowania większych zakupów, jakie zmuszeni jesteśmy dokonać.

Jakie oferty pozabankowych pożyczkodawców?

Pożyczki pozabankowe stanowią doskonały sposób na sfinalizowanie dużego zakupu, nawet w pewnej części samochodu, jak również remontu mieszkania. Musimy liczyć się jednak z faktem, że w tym wypadku koszt pożyczki będzie wyższy niż tej, o jaką można byłoby się starać w banku. Tu jednak mamy większe szanse na przyznanie pożyczki. Firmy pożyczkowe weryfikują zdolność kredytową swoich klientów w nieco inny sposób niż banki. Mamy więc możliwość uzyskania pożyczki bez BIK, BIG czy KRD.

Pożyczki ratalne pozabankowe – na co zwrócić szczególną uwagę?

Zanim podejmiemy decyzję o pożyczce ratalnej w firmie pożyczkowej, najlepiej zapoznać się z ofertami parabanków w porównywarce produktów pozabankowych. Dzięki temu narzędziu zdecydowanie szybko, ale też w pewny sposób sprawdzimy aktualne oferty parabanków. Drugą istotną kwestią jest fakt, aby zapoznać się z opiniami innych klientów na temat usług pożyczkowych w danej firmie, dzięki czemu będziemy wiedzieli, z czym wiązać konkretną ofertę.